ІІ Форум музейних інновацій запрошує до Львова

2096
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові запрошує до участі у ІІ Форумі музейних інновацій, що відбудеться 25-26 травня 2019 р. у музеї (м. Львів, вул. І.Франка, 154).

Програма форуму включає проведення музейних семінару та фестивалю.

25 травня 2019 р. відбудеться музейний семінар, тема якого: «Музей поза Музеєм».

Метою проведення семінару є ознайомлення учасників із сучасними науково-освітніми методами роботи із відвідувачами, застосуванням їх у музейній практиці, створення платформи для спілкування та обмін досвідом між музейниками.

У час роботи форуму 26 травня 2019 р. будемо раді бачити Вас на ІІ Музейному фестивалі «Свято в Президентському саді», який цьогоріч присвячено 20-літтю закладення саду Президентами країн Центрально-Східної Європи під час Саміту у Львові 1999 р.

На фестивалі Ваш музей може представити свою видавничу базу, сувенірну продукцію, майстер-класи, інтерактивні заходи та інші засоби комунікації з потенційними відвідувачами.
Мета фестивалю – можливість ознайомити львів’ян та гостей міста із музейними напрацюваннями, а також запізнати цікаві музеї України не виїжджаючи за межі Львова.

Формат проведення заходів: презентації, майстер-класи, професійні діалоги і консультації. Участь у форумі та фестивалі візьмуть та поділяться своїм досвідом провідні спеціалісти-музейники: Леся Гасиджак (Національний музей “Меморіал жертв Голодомору”), Світлана Панькова (Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського у Києві), Яна Тимошенко (Меморіальний будинок-музей академіка Д.І.Яворницького), Олег Погорілець та Ігор Западенко (Державний історико-культурний заповідник Межибіж), Леся Гарасим (Музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького), Ігор Тимець (КЗ ЛОР “Історико-краєзнавчий музей”), Роман Метельський (Львівський музей Михайла Грушевського) та інші.

Учасники форуму отримають сертифікат.

Витрати на проживання та харчування здійснюються за кошти учасників або відряджаючої сторони.

Кількість місць обмежена, тому реєстрація учасників на Форум є обов’язковою та триватиме до 15 травня 2019 р.

Реєстрація за формою: https://forms.gle/bRnZKchqHAyocTW87

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 097-384-48-18 – Софія Легін

ЧАСТКА

Напишіть відгук