Конференція та музейний форум в Державному історико-культурному заповіднику “Межибіж” (повна програма)

1267
ДІКЗ Межибіж. Лицарська вежа
ДІКЗ Межибіж. Лицарська вежа

З 9  по 11 червня 2017 року в Державному історико-культурному заповіднику “Межибіж” (Хмельницька обл.) відбуватися XVII науково-краєзнавча конференція Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” (Хмельницька обл.) та Третій музейний форум “Музей: храм муз  –  2017”

Виходячи з Резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо проголошення 2017 року Міжнародним роком сталого розвитку туризму, з метою об`єднання зусиль науковців, краєзнавців, підприємницьких кіл та громадськості, спрямованих на культурний і соціально-економічний розвиток громад через розвиток туризму, управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» спільно з Хмельницькою обласною організацією Національної спілки краєзнавців України 9 червня 2017 року проводять ХVII науково-краєзнавчу конференцію «Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України: туризм як чинник європейської інтеграції, соціального та культурного розвитку».

Робота конференції планується за такими напрямами:

  1. Культурна спадщина як туристичний продукт: місія, методологія, практична реалізація. Досвід України, Європи, світу.
  2. Туризм як євроінтеграційний чинник Меджибожа, Хмельницької області, України.
  3. Туризм як інструмент формування загальнонаціонального культурного простору та ідентичності.

III. Меджибіж на перетині етносів, культур, релігій, внутрішніх і зовнішніх туристичних потоків. Туристичні перспективи Меджибожа, Хмельниччини, України.

Музейний форум «Музей: храм муз» є традиційним щорічним відкритим зібранням музейних і заповідних закладів з усіх регіонів України, під час якого учасникам форуму, відвідувачам стародавнього Меджибожа, журналістам, науковцям демонструються кращі зразки музейної діяльності за минулий рік, відбувається обмін досвідом, налагоджуються міжмузейні зв’язки і особисті професійні контакти.

Музейний форум «Музей: храм муз» відбувається у стінах Меджибізької фортеці, яка височить у мальовничому місці при злитті Південного Бугу та Бужка. Меджибіж – найдавніше місто Подільського краю, у якому перетинається історія Русі, Великого Князівства Литовського, Речі Посполитої та України. Історія та культура Меджибожа увібрали у себе дивовижне поєднання спадщини кількох народів та релігій. Тому недаремно саме сюди щороку приїздять і туристи, і діячі музейництва, щоб відчути енергію місця, яке дихає історією.

Пропонуємо ознайомитися з повною програмою цих двох подій.

Програма 3 Музейного форуму та 17 конференції

ЧАСТКА

Напишіть відгук