Круглий стіл «Українське військо: сторінки історії XX-XXI століть» відбудеться в в Меджибожі

1633
Круглий стіл «Українське військо: сторінки історії XX-XXI століть» відбудеться в в Меджибожі

До 100-річчя створення в Меджибожі 1-го Українського корпусу під командуванням Павла Скоропадського управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» спільно з Хмельницькою обласною організацією Національної спілки краєзнавців України 28 липня 2017 року проводять круглий стіл «Українське військо: сторінки історії XX-XXI століть».

Робота планується за такими напрямами:

1. Історія українського війська ХХ-ХХІ століть. Становлення, випробування в боях і мирним часом.
2. Взаємовідносини військових і українських суспільно-політичних організацій напередодні та під час Української революції 1917-1921 рр.
3. Україна як театр військових дій двох Світових війн. Українці по обидва боки фронтів.
4. Павло Скоропадський – політичний та військовий діяч.
5. Історичні постаті – творці української армії.
6. Рецензії, повідомлення

Заявлені тематичні блоки не є вичерпними і можуть доповнюватися.

Робочі мови – українська, польська, російська.
Оргкомітет приймає наукові доповіді з обов’язковим дотриманням таких вимог: обсяг до 8 сторінок формату А-4 (стиль «звичайний», формат Word розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал – 1,5, абзацний відступ – 1,0, вирівнювання – по ширині. Розміри полів: верхнє і нижнє 20 мм, ліве – 30, праве – 15), наявність анотації і ключових слів (3-10 слів) мовою статті та англійською мовою. Оргкомітет залишає за собою право відхилення статей, поданих з недотриманням визначених вимог. Можливі додатки – ілюстрації у форматі JPEG, роздільна здатність не менше 300 dpi, підписи до них. Посилання на джерела подаються в квадратних дужках [1], [2, с.3], [4, арк.5], [6; 7]. Список використаних джерел подавати в порядку згадування в тексті і відповідно до вимог ДСТУ щодо бібліографічного опису джерел та літератури.

Увага! Матеріали круглого столу будуть видані як у друкованому вигляді у періодичному виданні «Науковий вісник «Межибіж» (ISSN 2519-2612), так і в електронному вигляді. У зв’язку з цим кожному автору необхідно ознайомитися з умовами Ліцензійного договору про передачу ДІКЗ «Межибіж» невиключної ліцензії, яка дає право на використання твору (опубліковано за посиланням: https://www.facebook.com/ notes/державний-історико-культурний-заповідник-межибіж/ліцензійний-договір/844682458991406 ).

Матеріали доповідей надсилати до 20 липня 2017 року на е-mail: mezhybizh@gmail.com. Сторінка круглого столу у Facebook: https://www.facebook.com/events/405620366455067

У ході круглого столу відбудеться презентація збірника наукових і краєзнавчих статей “На шляху до гетьманства. Павло Скоропадський і Меджибіж”, який виходить друком до 100-річчя формування у Меджибожі 1-го Українського корпусу (детальніше див.: https://www.facebook.com/events/279483425860523 ).

ЧАСТКА

Напишіть відгук