Подяка організаторів навчального семінару (відео)

1247
Подяка організаторів навчального семінару (відео)

На завершення теми навчального семінару “Нові акценти музейництва”, організованого ГС “Західноукраїнська спілка музеїв”, що проходив у Львові 24-25 березня 2017 р., публікуємо відео у якому організатори заходу дякують учасникам.

Нагадаємо, що захід відбувся на базі трьох музеїв – Львівського музею історії релігії, Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові та “Історико-краєзнавчого музею” у м.Винники. Метою даного заходу було ознайомлення з новими методами організації музейної справи, співпраця з місцевими громадами і фандрайзинг.

Навчальний семінар "Нові акценти музейництва"
Навчальний семінар “Нові акценти музейництва”

Тренерами семінару стали методисти відділу науково-методичної роботи Національного музею історії України Ольга Зайченко і Микола Марусик, старша наукова співробітниця Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків Ольга Носко.

Маємо надію, що це не остання зустріч музейників під егідою Спілки, дякуємо усім, хто долучився до проведення семінару та сподіваємося, що все більше наших колег зголосяться та об’єднаються заради спільної мети, адже разом ми сила.

Напишіть відгук