Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України: туризм як чинник європейської інтеграції, соціального та культурного розвитку

1719
Меджибізька фортеця з висоти пташиного польоту. Фото Анатолія Дутчака
Меджибізька фортеця з висоти пташиного польоту. Фото Анатолія Дутчака

XVII науково-краєзнавча конференція Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” (Хмельницька обл.), 10 червня 2017 р.

Виходячи з Резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо проголошення 2017 року Міжнародним роком сталого розвитку туризму, з метою об`єднання зусиль науковців, краєзнавців, підприємницьких кіл та громадськості, спрямованих на культурний і соціально-економічний розвиток громад через розвиток туризму, управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» спільно з Хмельницькою обласною організацією Національної спілки краєзнавців України 9 червня 2017 року проводять ХVII науково-краєзнавчу конференцію «Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України: туризм як чинник європейської інтеграції, соціального та культурного розвитку».

Робота конференції планується за такими напрямами:

  1. Культурна спадщина як туристичний продукт: місія, методологія, практична реалізація. Досвід України, Європи, світу.
  2. Туризм як євроінтеграційний чинник Меджибожа, Хмельницької області, України.
  3. Туризм як інструмент формування загальнонаціонального культурного простору та ідентичності.

III. Меджибіж на перетині етносів, культур, релігій, внутрішніх і зовнішніх туристичних потоків. Туристичні перспективи Меджибожа, Хмельниччини, України.

Заявлені тематичні блоки не є вичерпними і можуть доповнюватися.

Робочі мови конференції – українська, польська, російська. Оргкомітет науково-краєзнавчої конференції приймає наукові доповіді з обов’язковим дотриманням таких вимог: обсяг до 20000 друкованих знаків, наявність анотації і ключових слів (3-10 слів) мовою статті та англійською мовою. Оргкомітет залишає за собою право відхилення статей, поданих з недотриманням визначених вимог. Можливі додатки – ілюстрації у форматі JPEG, роздільна здатність не менше 300 dpi, підписи до них. Посилання на джерела подаються в квадратних дужках [1], [2, с.3], [4, арк.5], [6; 7]. Список використаних джерел подавати в порядку згадування в тексті і відповідно до вимог ДСТУ щодо бібліографічного опису джерел та літератури.

Увага! Збірник матеріалів конференції буде видано як у друкованому, так і в електронному вигляді на сайті ДІКЗ “Межибіж”http://mezhibozh.com/ . У зв’язку з цим для включення доповіді до збірника кожному автору необхідно ознайомитися з умовами Ліцензійного договору про передачу ДІКЗ “Межибіж” невиключної ліцензії, яка дає право на використання твору (опубліковано за посиланням: https://www.facebook.com/notes/державний-історико-культурний-заповідник-межибіж/ліцензійний-договір/844682458991406 ).

Матеріали доповідей надсилати до 31 травня 2017 року на е-mail: mezhybizh@gmail.com

Контактні особи: Ігор Западенко – заступник директора Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» з наукової роботи (тел. 0679437404), Сергій Щур  –  старший науковий співробітник Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» (тел. 0682917761)

Напишіть відгук