Три події в один день, або з нагоди Міжнародного Дня музеїв

971
Три події в один день… або З нагоди Міжнародного Дня музеїв…

В п’ятницю, 19 травня 2017, о 19.30, в музеї міста-курорту Трускавця (Львівська область, м. Трускавець, Майдан Січових Стрільців, 2), з нагоди Міжнародного Дня музеїв,  190 роковин курорту  та Днів Європи в Україні відбудеться велика мистецька акція, що об’єднає в собі  три події.  В першу чергу музей презентуватиме та в  найближчі місяці буде мати приємну нагоду  експонувати  у своїх стінах виставку графічних зображень Львівського історичного музею “Курорт Трускавець та галицька літографія середини ХІХ ст.”, серед яких п’ять унікальних літографій з історії  трускавецького курорту та перших наочних зображень галицького села ХІХ століття.

Трускавець. Вид зі Сходу, автор А. Тітц, 1854
Трускавець. Вид зі Сходу, автор А. Тітц, 1854

Сучасний колоритний бальнеологічний курорт – місто здоров’я і краси постане перед нами через об’єктив  трускавчанина  фотохудожника Петра Закусила  у фотовиставці “Трускавець очима романтика”, де основний акцент падає на мальовничу та багату природу самого Трускавця і околиць.

Трускавець. Вид зі Сходу - На світанку, автор П. Закусило, 2017
Трускавець. Вид зі Сходу – На світанку, автор П. Закусило, 2017

Маємо також гарну нагоду приймати в цей день гостей з сусідньої Республіки Польща з фотовиставкою “Краєвиди озер у Дравську Поморському”, відкриття якої відбудеться в рамках святкування фестивалю польської культури у Трускавці, що експонуватимуться в музеї кілька днів.

Напишіть відгук